شرکت سود و حساب

چرا سود و حساب؟

صاحبان مشاغلی مانند داروسازی پزشکی، پیراپزشکی، دندان پزشکی و دامپزشکی یکی از گروه هایی هستند که در سال های اخیر، بیشتر از گذشته زیر ذره بین سازمان امور مالیاتی قرار گرفته اند.

حسابداران با تجربه و مسلط به امور تخصصی حسابداری مالیاتی پزشکان، در موسسه حسابداری سود و حساب در تلاشند که با با بهره گیری از تجربه، دانش و دقت بالا به صاحبان کسب و کار کمک کنند تا بتوانند با محاسبه دقیق و اصولی مالیات و با پیروی از قوانین به روز مالیاتی، با آسودگی خاطر و بدون درگیری با پیچیدگی های مالیاتی به فعالیت خود ادامه دهند.

معرفی سود و حساب

موسسه حسابداری مالیاتی سود و حساب با مدیریت آقای طاها چرامین با سابقه درخشان در حوزه حسابداری و مدیریت مجموعه های خدمات پزشکی و پیراپزشکی ْ ارائه دهنده خدمات مشاوره ای و اجرایی در زمینه های حسابداری و مدیریتی به مراکز درمانی است.

شما می توانید با تهیه پکیج های متنوع و تخصصی با توجه به نیاز و کسب و کار خود، خدمات تخصصی مانند حسابداری مالیاتی، مشاوره های حسابداری و مالیاتی و خدمات اجرای حسابداری را دریافت کنید.

ما در موسسه حسابداری مالیاتی سود و حساب با ارائه خدمات به مجموعه های درمانی، در تلاشیم تا بتوانیم پشتیبانی از خط مقدم سلامت کشور در همه زمینه های مورد درخواستشان باشیم.

چه کسانی می توانند از خدمات تخصصی موسسه حسابداری مالیاتی سود و حساب بهره مند شوند؟

  • پزشکان پرکیس
  • مراکز درمانی و مـطـب هــا
  • مراکز درمانی و درمانگاه ها
  • کلینیک های تخصصـی